Mikroskopowe badanie z żywej kropli krwiMikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest nowoczesną metodą oceny stanu organizmu i polega na obserwacji pod mikroskopem kropelki krwi bezpośrednio po jej pobraniu. Krew jest pobierana z opuszka palca w sposób praktycznie bezbolesny, przy wykorzystaniu nakłuwacza używanego do pomiarów glukozy we krwi. W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że przez około 20 minut po pobraniu krew jest jeszcze żywą tkanką. Nie jest ona zmieniona przez barwienie lub jakiekolwiek utrwalanie środkami chemicznymi, lecz w stanie naturalnym poddana oględzinom. Możemy więc, używając mikroskopu o zaawansowanej technologii oglądać obraz żywej kropli krwi. Analiza krwi obrazuje wczesne zaburzenie środowiska wewnętrznego organizmu i odpornych na leczenie chorób.

Dzięki metodzie badania tzw. "żywej krwi" można zobaczyć więcej niż do tej pory. Okazuje się, że we krwi mogą znajdować się niebezpieczne toksyny i liczne patogeny. Prof. Gunter Enderleiner, niemiecki lekarz, udowodnił, że we krwi żyją pasożytnicze formy grzybów, żerujące w czerwonych krwinkach, które są przyczyną wielu chorób.

Zobacz, jaką tajemnicę skrywa Twoja krew!  Dowiedz się, jaka jest przyczyna Twojej choroby, jakie są zagrożenia dla Twojego organizmu i co powinieneś zrobić, by odzyskać zdrowie.